SPA centras

Ramina nervų sistemą, stiprina organizmo atsparumą

Tai nevaistinis fizinės gerovės užtikrinimo metodas, sukurtas naudojant druskų kasyklų orą atitinkantį dirbtinį mikroklimatą.

Haloterapijos procedūros ramina nervų sistemą, stiprina organizmo atsparumą, tinka skydliaukės ligų profilaktikai, kadangi druskingoje aplinkoje gausu jodo. Druskų procedūros rekomenduojamos sergant vegetaciniais sutrikimais (blogas miegas, apetito stoka, nervingumas). Gydymas druska tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Paprastai skiriama 10-15 seansų.

Kainoraštis

Tiesiausias kelias į ligų gydymą bei sveikatos gerinimą

Tai viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija – tai tiesiausias kelias į ligų gydymą, įsisenėjusių sveikatos sutrikimų šalinimą bei sveikatos gerinimą.

Kainoraštis

Purvo aplikacijos, gydomosios vonios, limfodrenažo procedūros, bei daugelis kitų.

Fizioterapija ir kitos sveikatinimo procedūros skatinama audinių kraujotaka, slopinamas uždegimas ir skausmas, stiprinamas raumenų tonusas, malšinami spazmai. Fizioterapija pabrėžia gydymą natūraliais veiksniais: purvu, šviesa, vandeniu,  ultragarsu, elekromagnetiniais laukais, pasivaikščiojimu, bėgiojimu, mankšta.

Kainoraštis